top of page
  • Writer's pictureJyPK Liiga

Seuran fanikauppa avattuOlemme avanneet nettikaupan seuran Adidaksen fanituotteille yhteistyössä Stadiumin kanssa. Kaupasta voit tilata suoraan lähimpään postin toimipisteeseen erilaisia fanituotteita seuran logolla. Erinomainen mahdollisuus tunnustaa väriä ja kantaa seuran logoa missä ikinä kuljetkin. Kaupan valikoimaa tullaan laajentamaan ja päivittämään tulevaisuudessa. Tämän hetken juttu on tietenkin seuran juhlavuoden "70" logolla varustetut tuotteet, mutta valikoima kannattaa käydä säännöllisesti tarkastamassa. Nyt hankkimaan oikeat varusteet kannatusjoukoille kentänlaidalle. Seuran logo ei kuulu vain pelaajille ja valmentajille vaan koko meidän vihreälle jalkapalloperheelle!

35 katselukertaa0 kommenttia

Viimeisimmät päivitykset

Katso kaikki

Comentarios


bottom of page